POLI 21/22 vs POLI ALL STARS

Imagini

Informații

Data: 25 Septembrie 2021, 18:00 Sâmbătă
Locul: Sala Mircea Albu

Descriere

POLI SPECIAL EVENT!
Prezentarea lotului pentru noul sezon competitional va avea loc in data de 25 septembrie in cadrul unui eveniment special care va include si un meci de gala intre echipa actuala si Poli All Stars alcatuita din jucatoare care au activat in sezoanele anterioare pentru echipa noastra si care s-au retras intre timp din activitatea sportiva. Va fi o buna ocazie pentru a le multumi acestor fete pentru tot ce au facut pt noi de-a lungul anilor.
Speram sa va avem alaturi de noi intr-un numar cat mai mare la acest eveniment deosebit!

Autentificare

Vă rugăm să introduceți emailul și parola Dvs:

Înregistrare Express

Introduceți adresa de email și parola:

Pe Fest.ro, puteți adăuga propriile evenimente pentru a vă promova sau distribui publicului nostru. Pentru acest lucru, creați un cont personal și urmați acești pași: 1. Autentificați-vă sau înregistrați-vă pe platformă. 2. Accesați "Contul meu" și categoria "Pentru proprietar". 3. Completați formularul "Adaugă un eveniment nou" cu informațiile despre evenimentul dvs. 4. Adăugați o imagine relevantă pentru eveniment. 5. Revizuiți informațiile și publicați evenimentul. 6. Acesta va fi verificat de către echipa noastră înainte de a fi afișat pe site pentru toți utilizatorii. 7. După aprobare, acesta va fi vizibil pentru toți. 8. Oricând veți avea acces rapid și ușor pentru a gestiona și actualiza detaliile evenimentului în funcție de necesitățile dvs. Așteptăm cu interes evenimentele dvs. pe Fest.ro!

Emailul Dvs este deja înregistrat pe Fest.ro. Doriți să unificați ambele conturi de utilizator?