Merită văzut împreună

Imagini

Informații

Data: 14 Iunie - 14 Iulie 2024
Locul:Cluj, Iulius Mall Cluj-Napoca

Descriere

Tu știi ce „Merită văzut împreună”? Vara asta trăim și vedem fiecare meci din EURO24 la Iulius Mall.
Te așteptăm pe terasa foodcourt pentru a urmări toate meciurile și pentru a trăi emoția campionatului European împreună.
Hai să trăim împreună fiecare gol. Ne vedem pe terasa foodcourt! În caz că vremea va fi nefavorabilă, meciurile se vor proiecta în foodcourt.
Acces gratuit.
Partener principal: Coca Cola.
Suporteri eveniment: Hisense, Gorenje, Takis, Sweet Caffe.
Programul complet al meciurilor:


14 iunie:
ora 22:00: Germania - Scoția (Munchen)
15 iunie:
ora 16:00: Ungaria - Elveția (Koln)
ora 19:00: Spania - Croația (Berlin)
ora 22:00: Italia - Albania (Dortmund)
16 iunie:
ora 16:00: Polonia - Țările de Jos (Hamburg)
ora 19:00: Slovenia - Danemarca (Stuttgart)
ora 22:00: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen)
17 iunie:
ora 16:00: ROMÂNIA - Ucraina (Munchen)
ora 19:00: Belgia - Slovacia (Frankfurt)
ora 22:00: Austria - Franța (Dusseldorf)
18 iunie:
ora 19:00: Turcia - Georgia (Dortmund)
ora 22:00: Portugalia - Cehia (Leipzig)
19 iunie:
ora 16:00: Croația - Albania (Hamburg)
ora 19:00: Germania - Ungaria (Stuttgart)
ora 22:00: Scoția - Elveția (Koln)
20 iunie:
ora 16:00: Slovenia - Serbia (Munchen)
ora 19:00: Danemarca - Anglia (Frankfurt)
ora 22:00: Spania - Italia (Gelsenkirchen)
21 iunie:
ora 16:00: Slovacia - Ucraina (Dusseldorf)
ora 19:00: Polonia - Austria (Berlin)
ora 22:00: Țările de Jos - Franța (Leipzig)
22 iunie:
ora 16:00: Georgia - Cehia (Hamburg)
ora 19:00: Turcia - Portugalia (Dortmund)
ora 22:00: Belgia - ROMÂNIA (Koln)
23 iunie:
ora 22:00: Elveția - Germania (Frankfurt)
ora 22:00: Scoția - Ungaria (Stuttgart)
24 iunie:
ora 22:00: Croația - Italia (Leipzig)
ora 22:00: Albania - Spania (Dusseldorf)
25 iunie:
ora 19:00: Țările de Jos - Austria (Berlin)
ora 19:00: Franța - Polonia (Dortmund)
ora 22:00: Anglia - Slovenia (Koln)
ora 22:00: Danemarca - Serbia (Munchen)
26 iunie:
ora 19:00: Slovacia - ROMÂNIA (Frankfurt)
ora 19:00: Ucraina - Belgia (Stuttgart)
ora 22:00: Cehia - Turcia (Hamburg)
ora 22:00: Georgia - Portugalia (Gelsenkirchen)
29 iunie:
ora 19:00: 2A - 2B (optime 1, Berlin)
ora 22:00: 1A - 2C (optime 2, Dortmund)
30 iunie:
ora 19:00: 1C - 3D/E/F (optime 3, Gelsenkirchen)
ora 22:00: 1B - 3A/D/E/F (optime 4, Koln)
1 iulie:
ora 19:00: 2D - 2E (optime 5, Dusseldorf)
ora 22:00: 1F - 3A/B/C (optime 6, Frankfurt)
2 iulie:
ora 19:00: 1E - 3A/B/C/D (optime 7, Munchen)
ora 22:00: 1D - 2F (optime 8, Leipzig)
5 iulie:
ora 19:00: câștigătoare optime 4 - câștigătoare optime 2 (sfert 1, Stuttgart)
ora 22:00: câștigătoare optime 6 - câștigătoare optime 5 (sfert 2, Hamburg
6 iulie:
ora 19:00: câștigătoare optime 3 - câștigătoare optime 1 (sfert 3, Dusseldorf)
ora 22:00: câștigătoare optime 7 - câștigătoare optime 8 (sfert 4, Berlin)
9 iulie:
ora 22:00: câștigătoare sfert 1 - câștigătoare sfert 2 (semifinala 1, Munchen)
10 iulie:
ora 22:00: câștigătoare sfert 4 - câștigătoare sfert 3 (semifinala 2, Dortmund)
14 iulie:
ora 22:00: câștigătoare semifinală 1 - câștigătoare semifinală 2 (FINALA, Berlin)

Amplasarea pe hartă

Autentificare

Vă rugăm să introduceți emailul și parola Dvs:

Înregistrare Express

Introduceți adresa de email și parola:
Emailul Dvs este deja înregistrat pe Fest.ro. Doriți să unificați ambele conturi de utilizator?